Rap Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap Club

Türkiyede Rap'te Bir Numara

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dr.Fuchs_Tüm Lyrickler_2

YazarMesaj
__AbeL__
Admin
__AbeL__

Erkek Mesaj Sayısı : 115

Dr.Fuchs_Tüm Lyrickler_2 Empty
MesajKonu: Dr.Fuchs_Tüm Lyrickler_2   Dr.Fuchs_Tüm Lyrickler_2 Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 6:40 pm

Fuchs - Tilki Dansı

Nakarat
(2x)
Tilki savasa hazir hadi gelin,
Sinsi mistik stille beni yenin
Dünya döndükce dilim kesin emin
Bu rapim sana son yemin

Rape asik bir sairle kapisman hayal
Mikrofonum tutusur sözlerimse helal
Gözlerini ac düsman, savasa hazirsan,
Benimle kapisacaksan gel
Sözlerim sana xxxxl, geldide gecti fuchs
Bugünü secti, hey mc's kulaklarimi cizdiniz
Evet bu trackte tilki dansi bildiniz, siz kimsiniz,
Ne issiniz hergün yeni bir bitme cikar karsima
Savasim sözlerimde sakli, kes hayalci mc lere
Tilki etmez pes, sen git kahve köselerinde takil
Hadi kapil rapime cakil da bana bak
Wack mc'ler bile bu trackten ilham alacak
Tilki simdi nakarata dönüp cosacak

Nakarat
(2x)
Bu rapim sana son yemin

Buda benim dansim, buda benim oyunum
Gözünü ac yoksa bu rapi sana koydum simdi bak
Demedik mi mikrofon bende,
Sinsi stiller beni yenecek, hani nerde
Hadi gelde mikrofonuma bak ha
Hadi gelde yumrugumu yakindan tat

Kardigim sözlerim simdi rapimde,
Kagitlarsa dilim simdi sözlerimde
Bana baktiginda düsman yolu gözlerim
Savasimsa sözlerim hadi beni gösterin
Bastigim her track düsmani kasti,
Bu savasin cagrisi tılkı dansı......

Nakarat
(2x)
Bu rapim sana son yemin

Fuchs - Minimalite ft. Sagopa Mista B.Ceza

Dr Fuchs Verse
Daraldım bugün gene çevreme baktım;Yalanlarla dolu resimleri yırttım attım Küllenmiş anılarım rüzgarda savrulsun;Güneşimde kavrulsun, siz daha bugün benim Görmedin, kalkmışa oturmayın dedik;Bu track'te artık attık size kemik Yıllardır bu rapi çaktım sen de baktın;Şimdi tekrar ayağa kalktım, meşaleyi yaktım Bu benim 1.günüm sen de bak;Bu benim 1.günüm sen de kalk Bu benim 1.günüm haydi yap;Bu benim 1.günüm meşaleyi yak
SAGOPA VERSE
Bu defterin yüzü asık, yazık bir gündü geride kalan özümle Tek geceydi, bir heceydi, ah çekip selayı duydum aklımın bir köşesi Neşeyi savunur olsa gari, bir tarafı yasını yazdı, tüm vebalar harbe çıktı, darbe attı, yorula geldi mantık alemim ve kalemim parça parça, nemli gözlerim, yorgun argın ellerim kolpa yolcu, çaresiz dilimden intihar eden ki sözlerim biçareyim. Harabeyim ki; günler aldı, kederim yazdı,24'lük yorgun devreyim, 25'te kar beyaz bir bahçeyim. Neyleyim ki güneşi bir günümde kördeyim.
[Dr. Fuchs]
Bu sadece bir gündü,Rapimiz sizlere dikenli bir güldü Yıllarca yapılan ataklarda minimalite, bir günde parladı gerçek meşale.
MISTA BROWN VERSE
Just another day, haven't slept its 05:00; ready to catch the bus,HYPOCRISY is waiting for me, oh shit there goes my damn ride! Hitching the hike is all it takes to make the switch 14:00 and nothing's really changed got no friends to hang with(!) except this mc's in the studio, oh no life is prison cried again today thinkin of you, did you do the same? Probably not, just another war fought,got caught, its over Just another day, 20:00 i'm hungry Bread and butter fridge is empty Melancholy is in me,feed me 22:00 the re-run's on,sweat is pouring down my back 00:00 time to take a shower full of blood deriving from my soul, all you people need me phone's on, but there's no message in the inbox, the stupid kid with black pants and white socks just another day, haven't slept its 05:00....Guess what? Life is repetition full of contemplation Oh-oh! 10:00, i missed my bus!

Fuchs - Köle Gibi

[ceza]
bosphorus.. canimi verene dek..
canimi verene dek mi savasacam ben acaba..
bosphorus.. canimi verene dek mi savasacam ben acaba..
canimi verene dek mi savasacam ben acaba.. bosphorus..

[fuchs]
cekilen bayraklarim beyaz hayata attim havlu saatime baktim uce ceyrek butun yagmurlu yaz gecelerinde ben varim ama hayallerimin hepsi gene seyrek bir umidim hala var soyleyeyim evet tamam ama ben bir kor koleyim yolun devaminda bir umit varsa bana simdi sana ve bana cikis yolu yok off .. simdi gene bana bir umit yok cok hastayim yardim eden yok bu eller soguk gozlerse donuk artik tasiyin beni omuzlarda topraga huzur n darem savas kendinle dunya gucum bu cizgide son sana dualarla birakin beni yere son kez hakkim yok cunku ben bir kor koleyim

[izel]
hayattan bezmis bir kole gibi yasiyorum niye gunesim batik dogmuyorum agliyorum gunduz gece icimdeki su yangini sondurmez kimse ilac olmaz hic bir care dermansiz derde icimdeki su yangini sondurmez kimse ilac olmaz hic bir care dermansiz derde.

[sagopa kajmer]
yo kastir!! forza bedenim elime hediye her pranga ortalikta pirana duygular intifalarin tebessumunde aglayan cocuklu sagopa k. yasama tanri vergisi ken nefesli yergisi kole mi dilime sarilan onca kelime sergisi insaliktan istifa etmedim gullerin pesinde gezen hayatlar ezdi papatyalari fallarinda cikti arzularinin reddi maymun istahinda doymaz oldu dunya dondu durmaz oldu zordu ferini kesti tanri nokta koydu oydu adina kole denen sen bilirsin zaten karda yalin ayakla gezinen once korpenin ayaklarinda bir yaraydi sanki rap karabiber misali bence cennet ve cehennem masaldi okunan tum hikayeler hayaldi bir seker kiz oldu kimi zaman ve birde ac bir kurt vivaldi caldi aski sundu hep hikaye sonunu buldu afacan uyudu aski anlatanlar aski kaybedendi nefret olgusuyla yasama sirt donenler resti cektiler ve katlettiler selam sabahsiz kendilerini zorla zorba oldular ve zuhra kasvet ettiler yalanci konusur oldu hep yalanci lisan-i hayyemun mubayesinde sarabi kan yaratti derde daldi arama bulunmak istemeyeni hediye etki teknigin tekinlik oldu verdigi yapaci kapici calmasin bu kapiyi birakin tek sefada yasanir hep aci panzehirle olumu gordu her zehir kibrin ilaci uc yalan bir dogru goture dursun sirrim kalbim tutsun olsun kaderi balla sivali akibetler yarina baksin ekledim bu resmi tanri bir beden yaratti kaybeden zavali, kaybeden zavalli...
http://www.rapclub.yetkin-forum.com

Dr.Fuchs_Tüm Lyrickler_2
1 sayfadaki 1 sayfası